Tellimine

Esmalt soovitame Teil registreeruda püsikliendiks. Peale registreerumist saabub sisestatud meiliaadressile parool, millega sisenedes saate lisada kontole vajalikud andmed ja valida uue parooli. Tellida saate ka ilma registreerumata, kliendiks olemisel on aga mitmeid eeliseid:

a) Näete tellimuse staatust ja varasemaid tellimusi, mis on tehtud sisse logides.

b) Andmeid ei pea iga kord uuesti sisestama.

c)Registreeritud kliendi tellimuste kogusummad (kaup+transport), lähevad arvesse kliendisoodustuse saamisel.

Kliendisoodustus hakkab kehtima, kui eelnevalt on tellitud, tasutud ja postitatud vähemalt 50€ eest. Et tellimus läheks kliendisoodustuse arvestusse, on vajalik tellida sisse logides.

Kliendisoodustus registreeritud kasutajatele:

 alates   50€ -  2%         alates   1000€ - 7%

           150€ -  4%                    2000€ - 8%

           300€ -  5%                    3000€ - 9%

           600€ -  6%                    4000€ - 10%         

1. Tutvuge kasutustingimustega (uuendatud andmekaitse)

2. Valige soovitud kaubad ja lisage need ostukorvi. Pildid on illustreerimiseks ja võivad erineda toodete omadustest. Kuni tellimuse kinnitamiseni on ostukorvis olevaid tooteid võimalik ka teistel osta. Tooteid märkega "Tellitav" ei ole kohe laos olemas, need palun tellida eraldi tellimusena.

3. Kontrollige enda andmed üle, meiliaadress peab olema täpne, muidu te ei saa arvet kätte.

4. Kui kohaletoimetamise aadress on maksja omast erinev, täitke kõrvalolevad lahtrid vajalike andmetega.

5. Lisainfo lahtris saate edastada vajaliku sõnumi. Kui ootate vastust mingile küsimusele, saatke see tagasiside kaudu või meilile, sest lisainfot näen üldjuhul siis, kui tellimuse komplekteerimiseks tellimuse avan. Kui soovite paberarvet, tehke linnuke kasti.

6.  Valge sobiv transpordiviis ja kinnitage tellimus. Pidage meeles, et valides ainult "Lisatellimus" ei ole see valik kehtiv olma postitasuta tellimusega.

7. Peale tellimuse kinnitamist ilmub leht: Tooted - Tellimus. Siin on võimalik kohe tasuda 1)pangalinkidega LHV, SEB-i ja Swedbanki klientidel 2)kõikide Visa ja Mastercard kaartidega. Siit saate ka vajadusel arve salvestada.

8. Arve on automaatne, hiljem seda muuta ei ole võimalik. Arve saabub peale tellimuse kinnitamist Teie poolt sisestatud meiliaadressile.

9. Kui tellimuse eest on maksmata ja tuli meelde, et midagi oleks veel vaja, siis saate teha lisatellimuse, sel juhul valige sobiv lisatellimus. Kui tellimuse eest on tasutud ja soovite  teha lisatellimust, siis peate olema kindel, et eelmine tellimus on veel posti panemata. Lisatellimus kehtib ainult koos tellimusega, mille eest on transpordi tasu juurde arvestatud, ilma põhitellimuseta lisatellimus kuulub tühistamisele.

10. 14 päeva jooksul on Teil õigus kasutamata tooted tagastada. Selleks võib kasutada taganemisavalduse tüüpvormi, kuid see ei ole kohustuslik. Raha kanname Teie pangaarvele peale kauba kättesaamist, kauba tagastamisega seotud transpordikulud ei kuulu tagastamisele. Kauba puuduste ilmnemisel või transpordi käigus viga saanud tooted vahetame ümber või tagastame raha vastavalt poolte vahelisele kokkuleppele, praak toodet meile tagastama ei pea. Kui tellimus koosnes vaid probleemsetest toodetest, tagastame ka makstud postikulu. Probleemidest palun kindlasti teatada, alati on võimalik leida sobiv lahendus. Enne kauba tagastamist palume kokku leppida sobiv transpordiviis.

11. Tellimuse tühistamise soovist võite teatada meilile või telefoni teel. Kui olete tellimuse eest tasunud, kuid kaup on veel teele panemata, siis tagastame raha hiljemalt järgmisel tööpäeval peale tühistamisteate saamist.

12. Teie isikuandmed on kaitstud,  edastame vajalikud andmed ainult transpordifirmadele.

13. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 

NB - Paljud laos olevad tooted on erinevatest partiidest ja seega võib esineda värvierinevusi (kaetud ja mõralised helmed, klaaspärlid, ehtenõelad, ühendusrõngad jm ehtematerjal). Ka ühes ja samas saadetises võivad olla eerinevatest partiidest tooted, seega võib esineda toonierinevusi. 

Poolvääriskivist helmed võivad olla konaruste, ebatasasuste või väikeste praokestega, paljud helmed on unikaalsed ja kordumatu mustriga, võib esineda väike erinevus suurustes ja võib esineda värvierinevusi, sest helmed on looduslikust kivist. Swarovski kristallid on ostetud Leedust, Poolast, Tšehhist ja Saksamaalt ametlikelt edasimüüjatelt.

Tellida on võimalik ainult e-poe kaudu.

 

 

 


eleht
Lehe kasutamiseks peavad küpsised internetisirvijas lubatud olema. Loe lähemalt siit